Sklep komputerowy

Oferujemy szeroki asortyment produktów, od najnowszych laptopów i komputerów stacjonarnych po akcesoria, oprogramowanie i podzespoły komputerowe. Bez względu na to, czy jesteś profesjonalistą w branży IT czy początkującym użytkownikiem, mamy coś dla Ciebie.

Zapoznaj się z ofertą:

01

Komputery / Laptopy

Komputery różnych marek i modeli, przeznaczone do różnych zastosowań, takie jak praca, rozrywka czy gaming. Nowe albo poleasingowe z gwarancją. 

02

Akcesoria komputerowe

 Myszki, klawiatury, monitory, głośniki, słuchawki, kamery internetowe, mikrofony, czytniki kart, kable, zasilacze, karty pamięci, pendrivy i wiele innych akcesoriów.. 

03

Podzespoły komputerowe

Procesory, karty graficzne, płyty główne, pamięć RAM, dyski twarde SSD i HDD, obudowy komputerowe, zasilacze, chłodzenie CPU i inne.

04

Tusze / Tonery

Duży asortyment tuszy dostępny od ręki do najpopularniejszych modeli: Hewlett Packard, Canon, Brother, Epson. Mniej popularne na zamówienie. Oryginalne albo zamienniki. 

05

Komponenty sieciowe

Routery, modemy, karty sieciowe, przełączniki, kable Ethernet, anteny Wi-Fi i inne produkty związane z sieciami komputerowymi.

06

Oprogramowanie

Systemy operacyjne, programy antywirusowe, oprogramowanie biurowe, oprogramowanie do projektowania graficznego, gier komputerowych i inne.

Dostarczamykompleksoweprofesjonalneefektowneskutecznenowoczesnerozwiązania

Image
© 2024 Sklep Komputerowy MiSHeK. Designed by Gazetki expert